Počasí v Praze:
13  °C

Historie Evropy

Animace mapě Evropy 3000 BC 2013 AC

Politika dělá ekonomiku

Politické události nezajímají sami. Ale jako zdroj pro podnikání nemůže mít zájem. Níže nabízíme, jako ryze politické události (Události na Ukrajině a Krymu), může být zdroj světla a hlavní materiál k vytvoření umělecké dílo velmi hodně v poptávce v síti - Tento měsíc to bylo viděno více než 7 milionů krát. A jak víte, početshlédnutí videoklip je objektivní zhodnocení její skutečnou nominální stomost. O tom, jak popularita videa za účelem vytvoření zisku číst v našich novinách.
 

Poznámka redakce

Alex Eist, chif -editor C-Europe

Alexander EIST

Vážení čtenáři! . Za prvé, děkuji za to, co jste tady))) My, noviny Evropské centrum pro dlouhé čekací doby pro tento den - den prvního vydání našich novin, po dlouhé odmlce. Teď to bude naše druhé narozeniny na 14. května. Dnes slavíme 18 let. Věk, jak víte, tvrdý)). Nechť těžké, ale najdeme ji jako nejšťastnější :-)

Ekonomické útvary přicházejí a odcházejí, ale život jde dál nezávisle na nich. Jen rozvíjet průmysl, nové technologie, lidé na planetě se staly blíže díky ní. Naše strategická koncepce je koncipován jako nekonečně rostoucí sítě redaktory po celém světě sjednocené společným cílem, který jsem formulovat takto:

Zachovali jsme naše tradiční formy novin a rozšířila rozsah gaezty nových moderních technologií. Máme internetového rádia - CE Radio , vaše Síť osad s použitím interního kryptoměna , Vyvinula vlastní eshopy Čtyři různé národní sekce (ruský, čínský, české a anglické) fraktály

a mnoho mnoho dalších nových záznamů.