Politika dělá ekonomiku

Politické události nezajímají sami. Ale jako zdroj pro podnikání nemůže mít zájem. Níže nabízíme, jako ryze politické události (Události na Ukrajině a Krymu), může být zdroj světla a hlavní materiál k vytvoření umělecké dílo velmi hodně v poptávce v síti - Tento měsíc to bylo viděno více než 7 milionů krát. A jak víte, početshlédnutí videoklip je objektivní zhodnocení její skutečnou nominální stomost. O tom, jak popularita videa za účelem vytvoření zisku číst v našich novinách.
 

Kdo jsme?

Alex Eist, chif -editor C-Europe

Alexander Eist

Vážení čtenáři! Vlády přicházejí a odcházejí, ale život pokračuje. Orgány přicházejí a odcházejí, ale život pokračuje.

Ekonomické formace se navzájem nahrazují a náš skutečný Život stále pokračuje bez ohledu na to: průmysl se vyvíjí, vznikají nové technologie, lidé na planetě se díky IT blíží. Tento proces globalizace je přirozenou etapou vývoje a je již široce využíván velkými společnostmi. Naším úkolem je zpřístupnit globalizační produkty jak malým podnikům, tak jednotlivcům.

Proto jsme rozšířili okruh novin, které se narodily i v papírové podobě v éře před internetem, konkrétně s novými moderními informačními technologiemi. Máme vlastní internetové rádio - CE Radio vaše e-trh používající domácí měnu objevili eShop , čtyři různé národní sekce (ruština, čínština, čeština a angličtina), fraktály

a mnoho dalších nových záhlaví.